'Wees een man. Ga gewoon failliet. Hef 't op en begin opnieuw, met iets wat je wel kunt. Ik zou niet weten wat, maar je kunt vast wat!' Theatergroep Troost speelt de komende weken zijn nieuwste stuk, De Curator.





Theatergroep Troost is een groei- en broeiplaats voor professionele theatermakers en talentvolle ambitieuze amateur-spelers.
Ewout Eggink en Richard Greve schreven met De Curator een komische, maar ook dramatische schets van het zakenleven. Soms moet je uitvergroten om in te zoomen. Ze stellen door alle lotgevallen heen ook de Nederlandse faillissementwetgeving aan de kaak. Waren we overal maar zo goed van vertrouwen!

Over De Curator
Terwijl haar dispuutvrienden hun overtollige gelden wegspoelen in de kunstwereld en de onhandige ondernemers om haar heen failliet gaan, besluit curator Valerie Schutlui het succes naar eigen hand te zetten. Ze zegt gretig ja, als haar minnaar voorstelt om samen met een vriendin als investeerder, een failliete boedel zelf op te kopen en door te starten.

De ondernemers die ze de pas afsnijdt laten zich echter niet onbetuigd en blijken zelf ook niet vies van smeergeld, verleiding en intriges. En zo ontwikkelt zich een wespennest, waar iedereen zo snel mogelijk probeert uit te komen. Maar zo makkelijk gaat dat niet..


vanaf 7 feb | 20:15 | € 18,50 | Amsterdams Theaterhuis, Marius van Bouwdijk Bastiaansestraat 54

Tickets bestellen